Human Rights Watch

multimedia newsroom

Україна: Перепони для вільного пересування літніх людей

Небезпечний міст із підконтрольної проросійським сепаратистам території

Thursday 29 November 2018


(Київ, 29 листопада 2018 року) – Як сказано у сьогоднішній заяві Human Rights Watch, літні люди, яким доводиться подорожувати між окремими районами Луганської області на сході України та підконтрольною владі територією, наражаються на свавільні перепони, зокрема ризикують здоров'ям та безпекою. Міст у Станиці Луганській є єдиним у реґіоні контрольним пунктом в’їзду-виїзду (КПВВ), і головна проблема полягає в тому, що влада територій не полагодила його, аби він був безпечним для цивільного населення. На вимогу Києва, люди з підконтрольних проросійським сепаратистам районів Донецької та Луганської областей мають реєструватися як внутрішньо переміщені особи та проживати на підконтрольних урядові територіях, аби отримувати пенсії. Також літні люди можуть мати родини з обох боків від лінії зіткнення, або ж їм треба переходити на інший бік, аби скористатися послугами, приміром, медичних закладів.

MORE LATEST NEWS
ALL STORIES

Lebanon: Syrian Refugee Shelters Demolished

Friday 12 July 2019

Length 01:35

2 0 0 0 0 0
Crimean Tatars Face Unfounded Terrorism Charges

Friday 12 July 2019

Length 03:55

2 0 0 0 0 0
ICC: Congo Warlord Guilty of Crimes Against Humanity

Monday 08 July 2019

Length 01:59

2 0 0 0 0 0
Syria: Government Co-Opting Recovery Efforts

Friday 28 June 2019

Length 02:06

2 0 0 0 0 0
Philippines: ‘Drug War’ Devastates Children’s Lives

Friday 28 June 2019

Length 01:00

1 0 4 0 0 0
Gambia: Women Accuse Ex-President of Sexual Violence

Wednesday 26 June 2019

Length 03:42

2 0 4 0 0 0
Facing the Myths

Monday 24 June 2019

Length 11:00

1 0 0 0 0 0
Turkey: Gezi Protests Trial to Begin

Wednesday 19 June 2019

Length 01:01

1 0 0 0 0 0
Nicaragua: Targeted Sanctions, Justice Key to Curb Abuses

Wednesday 19 June 2019

Length 02:21

2 0 0 0 0 0
Guinea: Draconian Forced Evictions

Tuesday 18 June 2019

Length 01:25

2 0 0 0 0 0
Ukraine: “Money Slipped through My Fingers Like Water”

Friday 14 June 2019

Length 00:47

2 0 0 0 0 0
Dominican Republic: Policies Fuel Teen Pregnancy

Thursday 13 June 2019

Length 9:05

1 0 17 0 0 0
Mozambique: Education Barriers for Children with Albinism

Thursday 13 June 2019

Length 07:21

2 0 11 0 0 0
Senegal: Unchecked Abuses in Quranic Schools

Tuesday 11 June 2019

0 0 9 0 0 0
Honduras: Abortion Ban’s Dire Consequences

Thursday 06 June 2019

0 0 3 2 0 0
South Sudan: Government Forces Abusing Civilians

Tuesday 04 June 2019

Length 02:07

2 0 0 0 0 0
Egypt: Serious Abuses, War Crimes in North Sinai

Tuesday 28 May 2019

Length 3:49

2 0 5 2 0 0
European Elections 2019

Monday 06 May 2019

Length 01:30

10 0 0 0 0 0