Human Rights Watch

multimedia newsroom

Україна: Перепони для вільного пересування літніх людей

Небезпечний міст із підконтрольної проросійським сепаратистам території

Thursday 29 November 2018

(Київ, 29 листопада 2018 року) – Як сказано у сьогоднішній заяві Human Rights Watch, літні люди, яким доводиться подорожувати між окремими районами Луганської області на сході України та підконтрольною владі територією, наражаються на свавільні перепони, зокрема ризикують здоров'ям та безпекою.

 

Міст у Станиці Луганській є єдиним у реґіоні контрольним пунктом в’їзду-виїзду (КПВВ), і головна проблема полягає в тому, що влада територій не полагодила його, аби він був безпечним для цивільного населення. На вимогу Києва, люди з підконтрольних проросійським сепаратистам районів Донецької та Луганської областей мають реєструватися як внутрішньо переміщені особи та проживати на підконтрольних урядові територіях, аби отримувати пенсії. Також літні люди можуть мати родини з обох боків від лінії зіткнення, або ж їм треба переходити на інший бік, аби скористатися послугами, приміром, медичних закладів.

MORE LATEST NEWS
ALL STORIES

Libya: Nightmarish Detention for Migrants, Asylum Seekers

Monday 21 January 2019

Length 01:36

1 0 0 5 0 0
World Report 2019: Reversing Autocrats’ Attacks on Rights

Thursday 17 January 2019

Length 02:17

2 0 0 0 0 0
Venezuela: Suspected Plotters Tortured

Wednesday 09 January 2019

Length 01:50

2 0 0 0 0 0
US: Fears of Prescribing Hurt Chronic Pain Patients

Tuesday 18 December 2018

Length 05:20

3 0 4 0 0 0
Greece: Violent Pushbacks at Turkey Border

Monday 17 December 2018

Length 00:50

1 0 0 0 0 0
Kenya: Harassment of Environmental Activists

Monday 17 December 2018

Length 03:04

2 0 0 0 0 0
Colombia: New Groups Killing Afro-Colombians

Thursday 13 December 2018

Length 01:36

2 0 0 0 0 0
Russia: Adult Prospects Dim for Youth with Disabilities

Thursday 06 December 2018

Length 005:00

2 0 0 0 0 0
Ukraine: Barriers to Free Movement for Older People

Thursday 29 November 2018

Length 01:10

2 0 4 0 0 0
US: Cervical Cancer Deaths Up for Black Women

Wednesday 28 November 2018

Length 05:18

3 0 2 0 0 0
Florida: HIV Care Lacking for Transgender Women

Tuesday 20 November 2018

Length 04:19

3 0 0 0 0 0
Israel: Airbnb to End Settlement Rentals

Tuesday 20 November 2018

Length 03:32

2 0 0 0 0 0
Dominican Republic: Abortion Ban Endangers Health

Monday 19 November 2018

Length 4:44

3 0 4 0 0 0
Venezuela: Numbers Highlight Health Crisis

Thursday 15 November 2018

0 0 26 0 1 0
Pakistan: Girls Deprived of Education

Tuesday 13 November 2018

Length 06:52

2 0 6 0 0 0
Tunisia: Privacy Threatened by ‘Homosexuality’ Arrests

Thursday 08 November 2018

Length 01:21

1 0 8 0 0 0